Elektróny - hliníkové disky

Vyberte si z našej ponuky hliníkových a oceľových diskov. U nás v Auto Parku nájdete širokú škálu diskov v rozmeroch od 13” do 22” pre osobné aj nákladné vozidlá. V našej ponuke nájdete predaj nových hliníkových aj oceľových diskov s certifikátom. Rovnanie hliníkových diskov, renovácia hliníkových aj oceľových diskov, predaj TSMP snímačov.

Objednajte sa na termín
Elektróny - hliníkové disky
Ostatné

Ostatné

V predajni Auto Park si viete telefonicky alebo emailom u nášho predajcu náhradných dielov nakúpiť množstvo náhradných dielov a doplnkov pre vaše auto. Pneumatiky, diely do vozidla s následnou montážou, prevádzkové kvapaliny, oleje, filtre, chladiace zmesy, hliníkové disky, strešné nosiče, strešné boxy, ťažné zariadenie, chémiu na dekarbonizáciu, nosiče lyží, nosiče byciklov, vodu do ostrekovačov, batérie.

Objednajte sa na termín

Recenzie od zákazníkov

4,8 z 5 4,8 z 5 4,8 z 5 4,8 z 5 4,8 z 5 4,8 z 5

Tomáš Kralka

“Super prístup, rýchlo a dobre urobená práca a hlavne oceňujem otváracie hodiny v sobotu. Aj o 12:30 ma zobrali na geometriu za čo im patrí veľká vďaka. Môžem len odporučiť.”

Igor Fedorko

“Včera som dostal defekt v Košiciach pri US Steel a ostal som nepojazdný. Rýchla pomoc od ľudí pána Bekeča priamo na mieste (cca do 20 minút) a následná výmena novej pneu …”

Ľudovít Cibulka

“Tak ako všade platia neštandardné podmienky, tak aj v tomto autoservise.Ale môžem povedať že personál sa snaží aby zákaznik bol so službami spokojný.”

Matúš Šunka

“Veľmi dobrý prístup personálu príjemné vystupovanie ochota pomôcť a ešte vam v horucom dní dajú nápoj na účet podniku.”

Pozrite si ďalšie recenzie

Auto Park je solídny partner pre Vaše auto

Neváhajte a objednajte si termín do Auto Parku ešte dnes

Zavolať Naša adresa