Elektróny - hliníkové disky

Vyberte si z našej ponuky hliníkových a oceľových diskov. U nás v Auto Parku nájdete širokú škálu diskov v rozmeroch od 13” do 22” pre osobné aj nákladné vozidlá. V našej ponuke nájdete predaj nových hliníkových aj oceľových diskov s certifikátom. Rovnanie hliníkových diskov, renovácia hliníkových aj oceľových diskov, predaj TSMP snímačov.

Objednajte sa na termín
Elektróny - hliníkové disky
Ostatné

Ostatné

V predajni Auto Park si viete telefonicky alebo emailom u nášho predajcu náhradných dielov nakúpiť množstvo náhradných dielov a doplnkov pre vaše auto. Pneumatiky, diely do vozidla s následnou montážou, prevádzkové kvapaliny, oleje, filtre, chladiace zmesy, hliníkové disky, strešné nosiče, strešné boxy, ťažné zariadenie, chémiu na dekarbonizáciu, nosiče lyží, nosiče byciklov, vodu do ostrekovačov, batérie.

Objednajte sa na termín

Recenzie od zákazníkov

4,7 z 5 4,7 z 5 4,7 z 5 4,7 z 5 4,7 z 5 4,7 z 5

Drahomíra Parničanová

“Odíde vám spojka, ste úplne zúfalý (zvlášť ja ako žena). Zavoláte do tohto servisu, okamžite si pre Vás vymedzia termín. Klobúk dole pred pánom Bekečom: šéf a človek s veľkým ❤️ v jednom!”

Slavo Juščák

“Jeden z najlepších profesionálnych autoservisov! Doporučujem všetkým! Cenovo dostupný, poradia, pomôžu! Za mňa maximálna spokojnosť.👍👍👍”

Pavel Grega

“Chcem sa poďakovať za opravu auta v tomto servise. Bol som milo prekvapený za profesionálne prevedenie služieb a všetkého čo s tým súvisi.”

Stanislav Viktorin

“Bol som v tomto servise prvý raz aj na základe prečítaných recenzií a musím iba súhlasit s hodnotením. Perfektná robota od príjmu až po prevzatie vozu po oprave.”

Pozrite si ďalšie recenzie

Auto Park je solídny partner pre Vaše auto

Neváhajte a objednajte si termín do Auto Parku ešte dnes

Zavolať Naša adresa