Náš pneuservis je vybavený najmodernejšou technológiou

Vyškolení zamestnanci našim zákazníkom vedia poskytnúť kompletné služby pneuservisu. Kompletné prezutie pneumatík, oprava defektov, predaj pneumatík Continental, Point-S, Matador, Barum, Hankook, Michelin, Bridgestone, Vredestain, Pirelli, Yokohama a iné. Ponúkame rovnanie diskov, montáž tlakových snímačov, prezúvanie runflastových diskov, uskladnenie pneumatík, vyvažovanie pneumatík, vulkanizáciu (zváranie) pneumatík.

Objednajte sa na termín
Náš pneuservis je vybavený najmodernejšou technológiou
Náš pneuservis je vybavený najmodernejšou technológiou Náš pneuservis je vybavený najmodernejšou technológiou Náš pneuservis je vybavený najmodernejšou technológiou Náš pneuservis je vybavený najmodernejšou technológiou Náš pneuservis je vybavený najmodernejšou technológiou Náš pneuservis je vybavený najmodernejšou technológiou Náš pneuservis je vybavený najmodernejšou technológiou Náš pneuservis je vybavený najmodernejšou technológiou

Recenzie od zákazníkov

4,7 z 5 4,7 z 5 4,7 z 5 4,7 z 5 4,7 z 5 4,7 z 5

Drahomíra Parničanová

“Odíde vám spojka, ste úplne zúfalý (zvlášť ja ako žena). Zavoláte do tohto servisu, okamžite si pre Vás vymedzia termín. Klobúk dole pred pánom Bekečom: šéf a človek s veľkým ❤️ v jednom!”

Slavo Juščák

“Jeden z najlepších profesionálnych autoservisov! Doporučujem všetkým! Cenovo dostupný, poradia, pomôžu! Za mňa maximálna spokojnosť.👍👍👍”

Pavel Grega

“Chcem sa poďakovať za opravu auta v tomto servise. Bol som milo prekvapený za profesionálne prevedenie služieb a všetkého čo s tým súvisi.”

Stanislav Viktorin

“Bol som v tomto servise prvý raz aj na základe prečítaných recenzií a musím iba súhlasit s hodnotením. Perfektná robota od príjmu až po prevzatie vozu po oprave.”

Pozrite si ďalšie recenzie

Auto Park je solídny partner pre Vaše auto

Neváhajte a objednajte si termín do Auto Parku ešte dnes

Zavolať Naša adresa