Auto Park je solídny partner pre Vaše auto a pneumatiky

Auto Park Vám ponúka komplexné služby autoservisu a pneuservisu. Medzi naše základné firemné hodnoty patrí proaktívny prístup k riešeniam Vašim problémov a ochota vyriešiť k spokojnosti každý problém s Vašim vozidlom. Disponujeme množstvom náhradných dielov a pneumatík či diskov. To všetko za férové ceny.

Objednajte sa na termín
Auto Park je solídny partner pre Vaše auto a pneumatiky
Prečo si vybrať neautorizovaný autoservis

Prečo si vybrať neautorizovaný autoservis

Všetci zamestnanci Auto Parku sú pravidelne školení a každý rok absolvujú rôzne kurzy od významných spoločností VABCO, Haldex, Knorr, Intercars. Do neautorizovaného servisu môžete prísť so svojim vozidlom aj počas prvých dvoch rokov, kedy je ešte vaše vozidlo v záruke. Stačí, keď mechanik zapíše záznam do servisnej knižky a pridá pečiatku. Akékoľvek problémy súvisiace so zárukou by sa potom mali riešiť už len v tomto servise. Pokiaľ vlastníte auto značky MERCEDES, AUDI, BMW, HYUNDAI, KIA, ŠKODA, PEUGEOT, OPEL alebo hociktoré iné, odvedieme rovnako dobrú prácu ako autorizovaný servis. Najväčšou výhodou neautorizovaného autoservisu je hodinová sadzba za prácu, ktorá môže byť v porovnaní s autorizovaným servisom aj o polovicu lacnejšia. Ušetríte aj za náhradné diely, v prípade, že nebudete mať záujem o originálne súčiastky, ale o kvalitné súčiastky z druhovýroby, ktoré spĺňajú originálnu špecifikáciu výrobcu a ktoré sa predávajú za nižšiu cenu. Dôležité je vedieť, že navštevovať oficiálny servis nie je vaša povinnosť, ale voľba.Recenzie od zákazníkov

4,7 z 5 4,7 z 5 4,7 z 5 4,7 z 5 4,7 z 5 4,7 z 5

Drahomíra Parničanová

“Odíde vám spojka, ste úplne zúfalý (zvlášť ja ako žena). Zavoláte do tohto servisu, okamžite si pre Vás vymedzia termín. Klobúk dole pred pánom Bekečom: šéf a človek s veľkým ❤️ v jednom!”

Slavo Juščák

“Jeden z najlepších profesionálnych autoservisov! Doporučujem všetkým! Cenovo dostupný, poradia, pomôžu! Za mňa maximálna spokojnosť.👍👍👍”

Pavel Grega

“Chcem sa poďakovať za opravu auta v tomto servise. Bol som milo prekvapený za profesionálne prevedenie služieb a všetkého čo s tým súvisi.”

Stanislav Viktorin

“Bol som v tomto servise prvý raz aj na základe prečítaných recenzií a musím iba súhlasit s hodnotením. Perfektná robota od príjmu až po prevzatie vozu po oprave.”

Pozrite si ďalšie recenzie

Auto Park je solídny partner pre Vaše auto

Neváhajte a objednajte si termín do Auto Parku ešte dnes

Zavolať Naša adresa