Auto Park je solídny partner pre Vaše auto a pneumatiky

Auto Park Vám ponúka komplexné služby autoservisu a pneuservisu. Medzi naše základné firemné hodnoty patrí proaktívny prístup k riešeniam Vašim problémov a ochota vyriešiť k spokojnosti každý problém s Vašim vozidlom. Disponujeme množstvom náhradných dielov a pneumatík či diskov. To všetko za férové ceny.

Objednajte sa na termín
Auto Park je solídny partner pre Vaše auto a pneumatiky
Prečo si vybrať neautorizovaný autoservis

Prečo si vybrať neautorizovaný autoservis

Všetci zamestnanci Auto Parku sú pravidelne školení a každý rok absolvujú rôzne kurzy od významných spoločností VABCO, Haldex, Knorr, Intercars. Do neautorizovaného servisu môžete prísť so svojim vozidlom aj počas prvých dvoch rokov, kedy je ešte vaše vozidlo v záruke. Stačí, keď mechanik zapíše záznam do servisnej knižky a pridá pečiatku. Akékoľvek problémy súvisiace so zárukou by sa potom mali riešiť už len v tomto servise. Pokiaľ vlastníte auto značky MERCEDES, AUDI, BMW, HYUNDAI, KIA, ŠKODA, PEUGEOT, OPEL alebo hociktoré iné, odvedieme rovnako dobrú prácu ako autorizovaný servis. Najväčšou výhodou neautorizovaného autoservisu je hodinová sadzba za prácu, ktorá môže byť v porovnaní s autorizovaným servisom aj o polovicu lacnejšia. Ušetríte aj za náhradné diely, v prípade, že nebudete mať záujem o originálne súčiastky, ale o kvalitné súčiastky z druhovýroby, ktoré spĺňajú originálnu špecifikáciu výrobcu a ktoré sa predávajú za nižšiu cenu. Dôležité je vedieť, že navštevovať oficiálny servis nie je vaša povinnosť, ale voľba.Recenzie od zákazníkov

4,8 z 5 4,8 z 5 4,8 z 5 4,8 z 5 4,8 z 5 4,8 z 5

Tomáš Kralka

“Super prístup, rýchlo a dobre urobená práca a hlavne oceňujem otváracie hodiny v sobotu. Aj o 12:30 ma zobrali na geometriu za čo im patrí veľká vďaka. Môžem len odporučiť.”

Igor Fedorko

“Včera som dostal defekt v Košiciach pri US Steel a ostal som nepojazdný. Rýchla pomoc od ľudí pána Bekeča priamo na mieste (cca do 20 minút) a následná výmena novej pneu …”

Ľudovít Cibulka

“Tak ako všade platia neštandardné podmienky, tak aj v tomto autoservise.Ale môžem povedať že personál sa snaží aby zákaznik bol so službami spokojný.”

Matúš Šunka

“Veľmi dobrý prístup personálu príjemné vystupovanie ochota pomôcť a ešte vam v horucom dní dajú nápoj na účet podniku.”

Pozrite si ďalšie recenzie

Auto Park je solídny partner pre Vaše auto

Neváhajte a objednajte si termín do Auto Parku ešte dnes

Zavolať Naša adresa