Jazdite bezpečne a komfortne na kvalitnom podvozku

Správna údržba podvozku vedie k bezpečnej jazde vozidla na ceste, hlavne pri krízových situáciách ako je prudké brzdenie, vyhýbanie sa prekážkam alebo bezpečne zastavenie na mokrej, zasneženej či zľadovatelej ceste. V našom autoservise robíme kompletnú kontrolu podvozku. Test tlmičov, test bŕzd na brzdovej stolici, geometria kolies a nastavenie, výmena tlmičov, oprava brzdových systémov, vizuálna kontrola podvozku, výmena čapov riadenia, výmena ložísk náboja kolies, kontrola tesnosti výfukového potrubia a jeho výmena.

Objednajte sa na termín
Jazdite bezpečne a komfortne na kvalitnom podvozku
Jazdite bezpečne a komfortne na kvalitnom podvozku Jazdite bezpečne a komfortne na kvalitnom podvozku Jazdite bezpečne a komfortne na kvalitnom podvozku Jazdite bezpečne a komfortne na kvalitnom podvozku

Recenzie od zákazníkov

4,7 z 5 4,7 z 5 4,7 z 5 4,7 z 5 4,7 z 5 4,7 z 5

Drahomíra Parničanová

“Odíde vám spojka, ste úplne zúfalý (zvlášť ja ako žena). Zavoláte do tohto servisu, okamžite si pre Vás vymedzia termín. Klobúk dole pred pánom Bekečom: šéf a človek s veľkým ❤️ v jednom!”

Slavo Juščák

“Jeden z najlepších profesionálnych autoservisov! Doporučujem všetkým! Cenovo dostupný, poradia, pomôžu! Za mňa maximálna spokojnosť.👍👍👍”

Pavel Grega

“Chcem sa poďakovať za opravu auta v tomto servise. Bol som milo prekvapený za profesionálne prevedenie služieb a všetkého čo s tým súvisi.”

Stanislav Viktorin

“Bol som v tomto servise prvý raz aj na základe prečítaných recenzií a musím iba súhlasit s hodnotením. Perfektná robota od príjmu až po prevzatie vozu po oprave.”

Pozrite si ďalšie recenzie

Auto Park je solídny partner pre Vaše auto

Neváhajte a objednajte si termín do Auto Parku ešte dnes

Zavolať Naša adresa