Jazdite bezpečne a komfortne na kvalitnom podvozku

Správna údržba podvozku vedie k bezpečnej jazde vozidla na ceste, hlavne pri krízových situáciách ako je prudké brzdenie, vyhýbanie sa prekážkam alebo bezpečne zastavenie na mokrej, zasneženej či zľadovatelej ceste. V našom autoservise robíme kompletnú kontrolu podvozku. Test tlmičov, test bŕzd na brzdovej stolici, geometria kolies a nastavenie, výmena tlmičov, oprava brzdových systémov, vizuálna kontrola podvozku, výmena čapov riadenia, výmena ložísk náboja kolies, kontrola tesnosti výfukového potrubia a jeho výmena.

Objednajte sa na termín
Jazdite bezpečne a komfortne na kvalitnom podvozku
Jazdite bezpečne a komfortne na kvalitnom podvozku Jazdite bezpečne a komfortne na kvalitnom podvozku Jazdite bezpečne a komfortne na kvalitnom podvozku Jazdite bezpečne a komfortne na kvalitnom podvozku

Recenzie od zákazníkov

4,8 z 5 4,8 z 5 4,8 z 5 4,8 z 5 4,8 z 5 4,8 z 5

Tomáš Kralka

“Super prístup, rýchlo a dobre urobená práca a hlavne oceňujem otváracie hodiny v sobotu. Aj o 12:30 ma zobrali na geometriu za čo im patrí veľká vďaka. Môžem len odporučiť.”

Igor Fedorko

“Včera som dostal defekt v Košiciach pri US Steel a ostal som nepojazdný. Rýchla pomoc od ľudí pána Bekeča priamo na mieste (cca do 20 minút) a následná výmena novej pneu …”

Ľudovít Cibulka

“Tak ako všade platia neštandardné podmienky, tak aj v tomto autoservise.Ale môžem povedať že personál sa snaží aby zákaznik bol so službami spokojný.”

Matúš Šunka

“Veľmi dobrý prístup personálu príjemné vystupovanie ochota pomôcť a ešte vam v horucom dní dajú nápoj na účet podniku.”

Pozrite si ďalšie recenzie

Auto Park je solídny partner pre Vaše auto

Neváhajte a objednajte si termín do Auto Parku ešte dnes

Zavolať Naša adresa