Stratilo vaše auto výkon, svieti vám kontrolka motora, neprešli ste emisnou kontrolou?

Vaše auto pravedpodobne potrebuje urobiť dekarbonizáciu. U nás v autoservise Auto Park auto skontrolujeme a navrhneme komplexný program dekarbonizácie vášho motora. Dekarbonizácia vstrekovačov paliva, dekarbonizácia sacieho potrubia, dekarbonizácia olejového systému motora, dekarbonizácia kompletného palivového systému, dekarbonizácia servo riadenia. Dekarbonizácia výrazne znižuje spotrebu oleja. Robíme dekarbonizáciu benzínových aj naftových motorov, osobných aj nákladných vozidiel, motocyklov a štvorkoliek, ale aj hybridných motorov.

Objednajte sa na termín
Stratilo vaše auto výkon, svieti vám kontrolka motora, neprešli ste emisnou kontrolou?
Stratilo vaše auto výkon, svieti vám kontrolka motora, neprešli ste emisnou kontrolou? Stratilo vaše auto výkon, svieti vám kontrolka motora, neprešli ste emisnou kontrolou?

Recenzie od zákazníkov

4,7 z 5 4,7 z 5 4,7 z 5 4,7 z 5 4,7 z 5 4,7 z 5

Drahomíra Parničanová

“Odíde vám spojka, ste úplne zúfalý (zvlášť ja ako žena). Zavoláte do tohto servisu, okamžite si pre Vás vymedzia termín. Klobúk dole pred pánom Bekečom: šéf a človek s veľkým ❤️ v jednom!”

Slavo Juščák

“Jeden z najlepších profesionálnych autoservisov! Doporučujem všetkým! Cenovo dostupný, poradia, pomôžu! Za mňa maximálna spokojnosť.👍👍👍”

Pavel Grega

“Chcem sa poďakovať za opravu auta v tomto servise. Bol som milo prekvapený za profesionálne prevedenie služieb a všetkého čo s tým súvisi.”

Stanislav Viktorin

“Bol som v tomto servise prvý raz aj na základe prečítaných recenzií a musím iba súhlasit s hodnotením. Perfektná robota od príjmu až po prevzatie vozu po oprave.”

Pozrite si ďalšie recenzie

Auto Park je solídny partner pre Vaše auto

Neváhajte a objednajte si termín do Auto Parku ešte dnes

Zavolať Naša adresa