Stratilo vaše auto výkon, svieti vám kontrolka motora, neprešli ste emisnou kontrolou?

Vaše auto pravedpodobne potrebuje urobiť dekarbonizáciu. U nás v autoservise Auto Park auto skontrolujeme a navrhneme komplexný program dekarbonizácie vášho motora. Dekarbonizácia vstrekovačov paliva, dekarbonizácia sacieho potrubia, dekarbonizácia olejového systému motora, dekarbonizácia kompletného palivového systému, dekarbonizácia servo riadenia. Dekarbonizácia výrazne znižuje spotrebu oleja. Robíme dekarbonizáciu benzínových aj naftových motorov, osobných aj nákladných vozidiel, motocyklov a štvorkoliek, ale aj hybridných motorov.

Objednajte sa na termín
Stratilo vaše auto výkon, svieti vám kontrolka motora, neprešli ste emisnou kontrolou?
Stratilo vaše auto výkon, svieti vám kontrolka motora, neprešli ste emisnou kontrolou? Stratilo vaše auto výkon, svieti vám kontrolka motora, neprešli ste emisnou kontrolou?

Recenzie od zákazníkov

4,8 z 5 4,8 z 5 4,8 z 5 4,8 z 5 4,8 z 5 4,8 z 5

Tomáš Kralka

“Super prístup, rýchlo a dobre urobená práca a hlavne oceňujem otváracie hodiny v sobotu. Aj o 12:30 ma zobrali na geometriu za čo im patrí veľká vďaka. Môžem len odporučiť.”

Igor Fedorko

“Včera som dostal defekt v Košiciach pri US Steel a ostal som nepojazdný. Rýchla pomoc od ľudí pána Bekeča priamo na mieste (cca do 20 minút) a následná výmena novej pneu …”

Ľudovít Cibulka

“Tak ako všade platia neštandardné podmienky, tak aj v tomto autoservise.Ale môžem povedať že personál sa snaží aby zákaznik bol so službami spokojný.”

Matúš Šunka

“Veľmi dobrý prístup personálu príjemné vystupovanie ochota pomôcť a ešte vam v horucom dní dajú nápoj na účet podniku.”

Pozrite si ďalšie recenzie

Auto Park je solídny partner pre Vaše auto

Neváhajte a objednajte si termín do Auto Parku ešte dnes

Zavolať Naša adresa